Guantanamera Minutos /3

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Image result for guantanamera logo  GUANTANAMERA minutos

Doutníky Guantanamera jsou strojově vyráběny ve formátu Long Corona, tovární název zní Cristal Mano. Doutníky mají lehkou chuť a jejich tabák pochází z oblasti Vuelta Arriba.

 3 kusy doutníčků

3

Délka:      10,5 cm
Průměr:   1,67 cm
Prstýnek: 43
 
Doba kouření: 20 - 35 minut

Výrobce: 
Guantanamera
119 Kč
Kategorie Doutníčky Cigarillos - suché doutníky,Kubánské doutníky Guantanamera
Zvolte variantu
04BFF25D 2FC8 48C1 B566 14D0675A01D4 Balení: 3 ks Skladem 119 Kč
   
 

GUANTANAMERA minutos

Guantanamera Minutos jsou variantou kubánských doutníků, která je vhodná pro ty, kteří hledají krátký, ale stále kvalitní zážitek z doutníku. Tyto doutníky jsou navrženy s ohledem na rychlost a pohodlí, nabízejí však stále bohatou chuťovou paletu, která je charakteristická pro kubánské doutníky. S tóny tabáku, lehkou kořeněností a jemnou sladkostí představují Guantanamera Minutos ideální volbu pro krátkou relaxaci či odpočinek. Díky svému menšímu formátu jsou také skvělou volbou pro ty, kdo mají méně času na užívání doutníků, a přesto chtějí si dopřát autentický kubánský zážitek.

Značka Guantanamera:

Guantanamera byla uvedena na mezinárodní trh v roce 2002. Doutníky jsou vyráběny z tabáku z oblasti Vuelta Arriba, druhé nejdůležitější oblasti pěstování tabáku na Kubě. Doutníky byly vytvořeny za účelem konkurování levným strojovým doutníkům, které do té doby měli pouze nekubánskou náplň. Nabízí lehkou příchuť za dostupnou cenu. Guantanamera je název slavné písně, kterou napsal a popularizoval kubánský skladatel Joseito Fernandez v roce 1928. Píseň se stala mezinárodním úspěchem v 60. letech a představuje obraz Kuby po celém světě.

Štítky: DoutníkyDoutníky Kubadoutníky značka Guantanamera

 

Kouření zabíjí - Přestaňte nyní. Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz

 

 

Podobné produkty

Značka doutníků Guantanamera

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: