Doprava a platba

doručení a platba

 

Zakoupené zboží se vám vždy snažíme expedovat a dodat co nejrychleji. Připravili jsme více možností platby a dopravy, aby si každý mohl vybrat podle svých preferencí. 


Způsob dopravy:

Zásilkovna - pobočka
Objednané zboží necháte zaslat na vybrané výdejní místo. Pobočku Zásilkovny můžete zvolit vždy přímo v košíku. Cena služby je 69 Kč a zaplatit můžete přímo na pobočce. Zboží je doručeno do 2 pracovních dnů, kde je zásilka uschována 7 kalendářních dní. Po domluvě s dopravcem může být tato lhůta prodloužena. Také při této dopravě můžete využít DOPRAVU ZDARMA při nákupu nad 1500 Kč.

Česká pošta
Zásilka je dopravcem doručena zpravidla během 2 pracovních dnů. Cena dopravy je 119 Kč. V případě, že Vás dopravce nezastihne, tak bude balíček umístěn na příslušnou poštu, kde je k vyzvednutí do 6 pracovních dní. Při tomto způsobu dopravy není umožněna platba dobírkou. 

Osobní odběr
Po domluvě nabízíme také možnost vyzvednutí zboží přímo u nás na skladě, který se nachází na adrese: Beranových 65, Praha 9, Letňany (Areál Letov). Tento způsob dopravy je zdarmaZpůsob platby:

Dobírkou
Za svou objednávku zaplatíte až při doručení. Prosíme, abyste při převzetí objednávek vždy zkontrolovali její stav, zejména při poškození obalu během přepravy a případné poškození nám nahlásili. Cena dobírky je 40 Kč


Převodem
Po vytvoření objednávky vám na email přijdou informace s číslem bankovního účtu a variabilním symbolem. Částku za objednávku nám zasíláte předem na  účet vedený u FIO banky. Prosíme, abyste při platbě zkontrolovali správný variabilní symbol pro správné spárování platby s vaší objednávkou. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.