H.UPMANN HALF CORONA

4 hodnocení
 
  • 1 z 5
 

  H.UPMANN half corona

Jedná se o vynikající plný doutník, který se vyznačuje chutí kávy, vanilky medu a nádechem cedru. Výjimečná kvalita tohoto malého doutníku znamená, že si jej můžete vychutnat kdykoli během dne.

Síla:          

Aroma:       

Délka:      9 cm
Průměr:   1,75 cm
Prstýnek: 44
 
Doba kouření: 20 - 45 minut
208 Kč
Kategorie Nejlepší kubánské doutníky / kubánský doutník,Kubánské doutníky H.Upmann
Zvolte variantu
H0050 h upmann half corona Balení: 1 ks Skladem 208 Kč
   
 

H.UPMANN half corona

Tato maličká vitola čerpá inspiraci z původní značky Half-a-Corona vyvinuté v prvních letech minulého století britskými dovozci doutníků Melbourne Hart & Company. Nyní, v těchto dobách zákazu kouření , dává znovuzavedení této starodávné klasiky smysl. Zdá se, že moderní přestavba jistě osloví kuřáky pod širým nebem po celém světě a je ideálním řešením, když je málo času.

H. Upmann Half Corona byl v roce 2012 oceněn Cigar Aficionado 91 body.

Značka H.Upmann :

Doutníky H. Upmann byly poprvé vyrobeny v roce 1844. Jsou pojmenovány podle jejího zakladatele Hermana Upmanna, který se zamiloval do havanských doutníků. Jako bankéř dostal Upmann příležitost otevřít pobočku banky v kubánské Havaně. Brzy poté, co se přestěhoval na Kubu, zahájil podnikání jako bankéř i jako producent doutníků. Do roku 1922 společnost obchodovala jako banka i doutníková společnost. V letech 1862 až 1893 získala značka na mezinárodních výstavách sedm zlatých medailí. Doutníky H. Upmann jsou k dispozici v řadě ručně i strojově vyráběných variant. Doutníky H. Upmann nabízejí jednu z nejjemnějších chutí spolu s jemným mírným až středním kouřem. Tento kubánský doutník přitahuje začátečníky díky své hedvábné konzistenci a oslovuje také ostřílenějšího kuřáka, který hledá denní doutník.

 Formát: Half Corona         Země: Kuba          Značka: H.Upmann         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Podobné produkty

Značka doutníků H.Upmann

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: