Guantanamera Decimos /5

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Image result for guantanamera logo  GUANTANAMERA decimos

Doutníky Guantanamera jsou strojově vyráběny ve formátu Long Corona, tovární název zní Cristal Mano. Doutníky mají lehkou chuť a jejich tabák pochází s oblasti Vuelta Arriba.

 5 kusů doutníčků 

3

Délka:      12 cm
Průměr:   1,59 cm
Prstýnek: 40
 
Doba kouření: 20 - 40 minut

Výrobce: 
Guantanamera
199 Kč
Kategorie Doutníčky Cigarillos - suché doutníky,Kubánské doutníky Guantanamera
Zvolte variantu
A99A5DD9 4613 4DF0 AEED 23CEFFB012B0 Balení: 5 ks Skladem 199 Kč
   
 

GUANTANAMERA decimos

Guantanamera Decimos jsou doutníky, které nesou jméno slavné kubánské písně a ztělesňují bohatou kubánskou doutníkovou tradici. Tyto doutníky jsou známé svou jemnou a lehkou chutí, která je ideální pro ty, kdo si přejí začít s doutníky nebo preferují subtilnější zážitek. Decimos nabízejí harmonickou kombinaci jemných tónů tabáku, doplněných o lehké kořeněné a dřevité podtóny. Jsou vyráběny s precizností a péčí, která je charakteristická pro kubánské doutníky, a poskytují tak zážitek, který osloví jak začínající, tak zkušené milovníky doutníků.

Značka doutníků Guantanamera:

Guantanamera byla uvedena na mezinárodní trh v roce 2002. Doutníky jsou vyráběny z tabáku z oblasti Vuelta Arriba, druhé nejdůležitější oblasti pěstování tabáku na Kubě. Doutníky byly vytvořeny za účelem konkurování levným strojovým doutníkům, které do té doby měli pouze nekubánskou náplň. Nabízí lehkou příchuť za dostupnou cenu. Guantanamera je název slavné písně, kterou napsal a popularizoval kubánský skladatel Joseito Fernandez v roce 1928. Píseň se stala mezinárodním úspěchem v 60. letech a představuje obraz Kuby po celém světě.

Štítky: Doutníky, Doutníky Kuba, doutníky značka Guantanamera

 

Kouření zabíjí - Přestaňte nyní. Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz

 

Podobné produkty

Značka doutníků Guantanamera

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: