O nás

Dobrutka | O nás

Jsme prémioví prodejci doutníků a tabáků, se silným důrazem na znalost našich produktů a spokojenost zákazníků. Poskytujeme našim zákazníkům jednoduché a bezproblémové nakupování pomocí telefonu nebo online. Nejsme jen průměrný e-shop, na adrese svetdoutniku.com, sloužíme především našim zákazníkům a dbáme na jejich spokojenost. Jsme obchodní značka s velkým výběrem, servisem, kvalitou a výhodnou cenou. Naším posláním je získávat každý den důvěru a loajalitu zákazníků.

 

 

VÝBĚR

Přinášíme široký a rozmanitý výběr doutníků, tabáků, destilátů a příslušenství. Snažíme se pro Vás zajišťovat nové, těžko dostupné a mimořádné produkty z celého světa. Pokud nějaký produkt v naší nabídce postrádáte, napište nám a my se budeme snažit Vám ho zajistit nebo nabídneme vhodnou náhradu.

CENA

Jsme hrdí na to, že nabízíme výhodné ceny tabákových výrobků od nejlepších značek v oboru. Kromě toho stojíme 100% za každým naším produktem.

KVALITA

Naším primárním cílem je poskytnout Vám ty nejčerstvější doutníky a nejvyšší kvalitu všech našich produktů. Všechny naše doutníky a tabáky jsou uchovávány ve značkových humidorech, kde pravidelně kontrolujeme jejich vlhkost a čerstvost.

SERVIS

Pokud máte nějaké dotazy nebo si nejste jistí jaké zboží bude pro Vás to pravé, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis, který se skládá s odborníků, kteří jsou ochotni Vám poradit s výběrem nebo zodpovědět jakékoliv Vaše dotazy do pár minut.