Presbyterian/50g

Neohodnoceno
 
 

Industry News - IssuuPresbytarian

Presbyterian - Klasická směs s hlubokými kořenitými tóny a vyváženou chuťovou harmonií. Tato směs nabízí kuřákům autentický zážitek, který oslovuje milovníky tradičního dýmkování.

Dostupnost Skladem
375 Kč    
Kategorie Dýmkový tabák
 

Presbytarian

 

Presbyterian - Kultovní směs pro zasvěcené. S ohniskem na kvalitu a tradici, Presbyterian je tabákem pro ty, kdo si cení klasických hodnot a autentičnosti. Hluboké kořenité tóny se prolínají v harmonickém tanci, vytvářejícím nádech nostalgické elegance. Když se dým z této směsi zvedá k nebi, odkrývá se dávná éra dýmkování, spojující kuřáky se základními kořeny tohoto umění. Presbyterian je odkazem na minulost a zároveň dává prostor pro neopakovatelné momenty zde a teď, kdy kuřácký rituál se stává cestou k prožitku plnému dýmkové filozofie.

Značka Planta:

Planta - Více než jen tabák, to je opravdový životní styl. Značka Planta je synonymem pro prvotřídní tabákové směsi, které do kuřáckého světa vnášejí mnohem více než pouhý zážitek - tyto směsi přinášejí unikátní momenty odpočinku a zamyšlení. Naše kořeny sahají hluboko do minulosti, přesto se aktivně angažujeme v moderních inovacích a pokrocích ve vývoji tabákových produktů. Každá směs je pečlivě vytvářena s pevným základem výběru tabáků z různých koutů světa, aby vznikla dokonalá harmonie chutí, vůní a textur. Planta znamená osvobození a prožití životních okamžiků, kdy kuřácký rituál se stává cestou plnou autentičnosti a kvality.

Hmotnost 0.4 kg
Značka tabáku Presbyterian

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: