Prodej whisky Praha

Whisky, v některých oblastech také nazývaná whiskey, je destilovaný alkoholický nápoj s bohatou historií a pestrou paletou chutí. Je to nápoj, který se těší mezinárodní popularitě a často je spojován s elegancí a kulturou.

Historie whisky sahá do období konce prvního tisíciletí, do regionu ležícího mezi řekami Eufrat a Tigris. Právě zde byl objeven proces destilace, který byl původně využívány hlavně pro léčebné účely. Postup destilace se do Evropy dostal spolu s celou řadou dalších surovin v souvislosti s křížovými výpravami. První zmínky o destilaci whisky pocházejí z období přelomu 12. a 13. století z území Skotska a Irska. I dnes patří mezi nejznámější whisky právě skotská whisky a irská whisky.

 

 

 

Prodej Whisky Praha

Kvalitní whisky můžete zakoupit nebo vyzvednout na naší prodejně. Tato prodejna whisky se nachází v Praze na adrese Beranových 745, Praha 9, v Letňanech - Areál Letov (Budova 27). Kromě prodeje whisky a jiných destilátů se specializujeme také na doutníky a jejich příslušenství. Těšíme se na vaší návštěvu!