Alkohol eshop

Na Dobrůtce nakoupíte kromě doutníků také vybraný alkohol, který pro vás pečlivě vybíráme podle našich vysokých standardů. Naše bohatá nabídka zahrnuje širokou škálu alkoholických nápojů, které zaručeně potěší nejen milovníky výjimečných chutí, ale i ty, kteří si chtějí dopřát odpočinkový večer v kruhu přátel či rodiny.

Rum: Exotická Cesta na Karibik

Rum je destilovaný nápoj, jehož kořeny sahají až na karibské ostrovy. Na našem eshopu naleznete široký výběr rumů různých značek a věkových kategorií. Zkuste naše rumy a nechte se unést exotickými chutěmi, které vás přenesou na slunné pláže Karibiku.

Whisky: Tradice a elegance

Pro milovníky whisky máme na výběr širokou škálu různých druhů. Vychutnejte si tento nápoj, který je symbolem elegance a tradičního řemesla.

Koňak: Sladké a uklidňující

Koňak je nápoj, který získává na chuti s věkem. Naše kolekce obsahuje výběr těch nejlepších koňaků, které si zaslouží místo ve vaší sbírce. Užijte si jejich chuť v příjemné společnosti.

Gin: Osvěžující nápoje pro každou příležitost

Gin je nezbytnou součástí každého dobře zásobeného baru. Na našem eshopu najdete výběr ginů s různými bylinnými složkami, které se hodí pro míchání koktejlů i samostatné pití.

 Pálenky: Ochutnejte tradiční regionální chuť

Pro ty, kteří preferují tradiční a autentické chuťové zážitky, máme v nabídce také pálenky. Tyto nápoje se vyrábějí s láskou a péčí podle starých receptů a zachovávají regionální tradice.

Kromě těchto destilátů u nás naleznete i mnohé další. Nezáleží na tom, jestli jste nadšeným sběratelem, nebo jen hledáte výjimečný nápoj na speciální příležitost - my máme to pravé přímo pro vás. Přesvědčte se sami a objevte svět výjimečných chutí, které nabízíme. Cheers!