Mac Baren Pure Tobacco 30g

Neohodnoceno
 
 

Mac Baren Tobacco Company - YouTube Mac Baren Pure Tobacco

Mac Baren Pure Tobacco - Jedinečná čistota tabáku ve svém nejčistším provedení. Tato směs nabízí autentický a nepřekroucený zážitek přímo ze základu - čistá tabáková chuť bez přídavků.
Dostupnost Skladem
206 Kč    
Kategorie Cigaretový tabák
 

Mac Baren Pure Tobacco

Mac Baren Pure Tobacco - Představujeme vám nekompromisní tabákový zážitek v podobě směsi, která nese esenci čistoty tabáku. Bez jakýchkoli přídavků nebo překroucení nabízí tato jedinečná směs autentickou chuť tabáku ve své nejčistší podobě. Zkušení kurátoři ze značky Mac Baren vybírají nejvyšší kvalitu tabáku a skládají ji tak, aby se zrodil zážitek, který osloví skutečného milovníka tabáku. S Mac Baren Pure Tobacco se můžete ponořit do pravé podstaty tabákového světa a užít si nezaměnitelný a nepřekonatelný požitek.

 

Mac Baren - Více než století vášně a kvality v každém tahání. Od svého počátku zůstává Mac Baren průkopníkem inovací a dokonalosti v oblasti tabákových výrobků. Spojení hluboké tradice s moderním přístupem k tvorbě tabákových směsí nám umožňuje přinášet nezapomenutelné zážitky pro všechny milovníky kuřáckého umění. S pečlivostí vybíráme tabáky z různých regionů světa a mistrovsky je skládáme, s důrazem na kvalitu, rozmanitost chutí a konzistenci. Nezávisle na osobních preferencích každý najde svou cestu - od vonných směsí s bohatými tóny až po klasické blendy. S Mac Baren je každý okamžik plný zaručené originality a kvality, na kterou se můžete spolehnout.

 

Vyzkoušejte i další produkty z kategorie cigaretový tabák.

Hmotnost 0.3 kg
Značka tabáku Mac Baren

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: