Mac Baren Mixture Scottish Blend/50g

Neohodnoceno
 
 

Mac Baren Tobacco Company - YouTube Mac Baren Mixture Scottish

Mac Baren Mixture Scottish - Odehrávání skotské krajiny v každém tahu. Tato směs v sobě spojuje tóny jemného tabáku s nádechem tradice, nabízející unikátní tabákový zážitek.

Síla: 2 / 5

Aromatická chuť: 2 / 5

Provonění místnosti: 2 / 5

Dostupnost Skladem
390 Kč    
Kategorie Tabák
 

Mac Baren Mixture Scottish

Mac Baren Mixture Scottish - Představujeme vám směs, která přenese skotskou atmosféru přímo do vašich kuřáckých chvil. Tato mistrovsky vytvořená kombinace jemného tabáku je oživena tóny, které připomínají horskou krajinu a tradice Skotska. Každý tah vám umožní ponořit se do neodolatelného mixu chutí, kde se harmonicky snoubí příjemná jemnost a výrazné nuance.

Mixture Scottish v sobě nese atmosféru kouzla a tradice, které můžete objevovat z každého potahu. Je to směs pro ty, kdo hledají více než jen tabák - hledají pohlcující zážitek, který je zasazen do srdce skotského ducha. Připravte se na cestu do skotské krajiny, kdykoliv si zapálíte Mac Baren Mixture Scottish.

Značka Mac Baren:

Mac Baren - Více než století oddanosti vášni a kvalitě každého tahu. Od svého počátku zaujímá Mac Baren pozici průkopníka inovací a dokonalosti v oblasti tabákových výrobků. Spojujeme hluboké kořeny tradic s moderním přístupem k tvorbě tabákových směsí, čímž vytváříme fascinující mozaiku nezapomenutelných zážitků pro všechny, kteří nacházejí potěšení v kuřáckém umění. Každý druh tabáku je pečlivě vybírán z různých regionů světa a mistrovsky skládán s důrazem na kvalitu, bohatou škálu chutí a dosažení stálosti. Bez ohledu na osobní preference zde každý objeví svou cestu - od vonných směsí s bohatými tóny až po klasické blendy. Díky Mac Baren se každý moment stává zárukou prožitku plného výrazné originality a kvality, na kterou můžete plně spoléhat.

Hmotnost 0.3 kg
Značka tabáku Mac Baren

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: