Holger Danske Ruby Melange/40g

Neohodnoceno
 
 

Industry News - IssuuHolger Danske C. V.

Původní název: Holger Danske Cherry Vanilla

Holger Danske Cherry Vanilla - Sladká třešňová harmonie s jemným vanilkovým dotekem. Tato směs v sobě spojuje osvěžující chuť třešní s nádechem vanilky, vytvářející příjemně rovnovážný kuřácký zážitek.

Dostupnost Skladem
285 Kč    
Kategorie Dýmkový tabák
 

Holger Danske C. V.

Holger Danske Cherry Vanilla - Když se sladkost setkává s jemností. Tato směs nabízí ohromující kombinaci šťavnaté chuti třešní a jemného nádechu vanilky. Každý tah z dýmky je jako procházka rozkvetlými zahradami, kde se sladkost třešní prolíná s nadýchanou vanilkou, vytvářející zážitek plný harmonie a rozkoše. Holger Danske Cherry Vanilla je vytvořen s pečlivostí a citem, aby přinesl kuřákům zážitek, který roztančí smysly a umožní jim prožít momenty sladkého uvolnění. Tato směs je pozvánkou na cestu, na níž se sladkost a jemnost propojují do dokonalého tanečku chutí.

Značka Planta:

Značka Planta představuje synonymum pro prvotřídní tabákové směsi, které nabízejí v kuřáckém světě více než jen obyčejný zážitek – tyto směsi nesou jedinečné momenty odpočinku a kontemplace. Naše tradice sahá hluboko do minulosti, avšak se zároveň aktivně zajímáme o moderní inovace a pokroky v oblasti vývoje tabákových produktů. Každá směs je pečlivě vytvářena s výběrem tabáků z různých koutů světa, aby se dosáhlo dokonalého sblížení chutí, vůní a textury. Planta znamená osvobodit se a prožívat životní okamžiky, kdy kuřácký rituál se mění v cestu plnou autenticity a kvality.

 

Prohlédněte si i ostatní dýmkové tabáky.

Hmotnost 0.4 kg
Značka tabáku Holger Danske

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: