Dýmkové filtry Stanislaw /10

1 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Dýmkové filtry Stanislaw

Uhlíkové filtry do dýmky o průměru 9mm s keramickou vložkou na jedné straně.

10 ks v balení

Filtry Stanisław zajišťují čisté a příjemné kouření, odstraňují škodlivé látky z tabáku a minimalizují nepříjemné pachy a chutě. Jsou snadno použitelné a přinášejí chladný a suchý zážitek.

Výrobce:

Stanislaw

 

Dostupnost Skladem
26 Kč    
Kategorie Příslušenství pro doutníky
 

Dýmkové filtry Stanislaw

Uhlíkové filtry do dýmky o průměru 9mm s keramickou vložkou na jedné straně.

10 ks v balení

Uhlíkový filtr je vyroben z bílého nechlorovaného, savého, filtrového papíru, který je naplněn aktivním uhlím, které nemá žádnou nežádoucí vůni ani příchuť. Tento filtr Vám proto zaručí chladné a suché kouření. Má výborné absorpční schopnosti, zachycuje dehet z kondenzátu a další škodliviny z tabáku a současně také pohlcuje určité procento nikotinu při kouření. Filtr se zasouvá vždy keramikou směrem k hlavičce a zelenou plastovou zátkou do náustku

Značka doutníků StaniSlaw

Značka doutníků Stanisław je známá svými kvalitními doutníky, které jsou vyráběny s důrazem na tradici a řemeslnou dovednost. Tyto doutníky jsou často ceněny pro svou vyváženost a bohaté chuťové profily. Výroba doutníků Stanisław může zahrnovat použití výběrových tabáků ze různých regionů, které jsou pečlivě vybrány a zkombinovány tak, aby poskytovaly jedinečnou chuťovou paletu. Díky pečlivému zpracování a kvalitním surovinám jsou doutníky Stanisław často oblíbenou volbou mezi náročnými kuřáky doutníků, kteří hledají autentický a vysoce kvalitní zážitek při kouření.

 

Štítky: Příslušenstvíznačka Stanislaw

Podobné produkty

Hmotnost 0.1 kg
Značka příslušenství Stanislaw

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: