MONTECRISTO NO.5

5 hodnocení
 
  • 1 z 5
 

 MONTECRISTO NO. 5

Malý, ale přesto velmi delikátní doutník od značky Montecristo. Doutník se středně plným tělem je plný chutí typických pro značku Montecristo, které se skládají z lahodného koření a tmavého kakaa.

SÍLA 4 AROMA 3

Délka:      10,2 cm
Průměr:   1,59 cm
Prstýnek: 40
 
Doba kouření: 30 - 45 minut
242 Kč
Kategorie Nejlepší kubánské doutníky / kubánský doutník,Kubánské doutníky Montecristo
Zvolte variantu
5D3860E2 7969 4C45 8D9F AC22F4BCFDAC 4 5005 c Balení: 1 ks Skladem 242 Kč
   
 

MONTECRISTO NO. 5

Malý rozměrem, ale velmi delikátní chutí, i takto by se dal nazvat doutník Montecristo No.5 od značky Montecristo. Doutník má zemitou chuť s tóny koření, karamelu, a cedru. Doutník Montecristo č. 5 je jedním z nejmenších kubánských doutníků od společnosti Montecristo. Ideální jako aperitiv, Montecristo č. 5 Perlas Vitola má délku 102 mm a průměr prstýnku 40, který se mezi fanoušky osvědčil.

Značka Montecristo :

Značka byla založena v roce 1935, zakladatelem Alonso Menéndezem, který značku pojmenoval podle románu Alexandra Dumase - Hrabě Montecristo, který byl údajně velmi populární volbou mezi torcedory (doutníkovými baliči) v jejich továrně. Nyní známé logo Montecristo, se skládá se z trojúhelníku šesti mečů obklopujících fleur-de-lis. Montecristo koupila v roce 1937 slábnoucí továrnu H.Upmannn  a převedla tam výrobu Montecristo. Montecristo nadále rostlo na popularitě u kuřáků doutníků a stalo se jednou z nejprodávanějších doutníkových značek na Kubě.

 Formát: Petit Corona       Země: Kuba          Značka: Montecristo         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Podobné produkty

Značka doutníků Montecristo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: