Leaf by Oscar Toros Sampler - 4ks

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Leaf by Oscar Toros Sampler

Nyní máte jedinečnou možnost vyzkoušet všechny druhy doutníků Leaf by Oscar zabalené do exkluzivní dřevěné krabičky. Tento Sampler skvěle poslouží k porovnání všech druhů, ale také jako krásný dárek. 

Sampler obsahuje:

1x Leaf by Oscar Sumatra

1xLeaf by Oscar Corojo

1x Leaf by Oscar Connecticut

1x Leaf by Oscar Maduro

1 190 Kč
Kategorie Doutníky
Zvolte variantu
78d75c44181fdefa357f35847a786e10 Balení: 4 ks Skladem 1 190 Kč
   
 

Leaf by Oscar

když doutník poprvé spatříte a vezmete jej do ruky, řeknete: Co to k čertu je? Děláte si ze mne legraci? Nene přátelé, doutník Leaf by Oscar skutečně vypadá zvláštně. Až jej začnete podrobně zkoumat, uvidíte tu nádheru. Doutník je zabalený v pomačkaném listu a převázaný pěkným prstýnkem, který naprosto sedí ke stylu doutníku. Po vybalení doutníku z listu na Vás čeká překvapení ve formě dokonale zpracovaného doutníku s nádherným krycím listem a padnoucím prstýnkem.

Konstrukce doutníku Leaf by Oscar je ukázková, neobjevíte žádná měkká místa, doutník je netradiční a je skvělý! Náplň pochází z Hondurasu. Po oříznutí "triple cap" vyzkoušíme studený tah a cítíme ořechy s pepřem v pozadí. Přivonění k patě doutníků je oříškové. Tah je lehký a příjemný, tak to máme rádi a už se nemůžeme dočkat, až Leaf by Oscar opečeme...

V první třetině máme v chuti náznaky pepře s pěknými oříškovými a dřevitými tóny, konec je na patře lehce zemitý. Tah je ukázkový a chuť bohatá. Ve druhé třetině začínají vystrkovat růžky kávové tóny spojené se dřevem a velice vyváženou zemitostí. Popel drží skvěle doutník se nezahřívá a celkově funguje na jedničku. Třetí třetina je stále bohatá, šťavnatá s krásně vyváženými náznaky dřeva, a pepře na zemitém pozadí. Leaf by Oscar je jemný a příjemný až do konce, kdy už nás pálí prsty a spokojeni odkládáme.

Leaf By Oscar je moderní a skvěle vyvážený doutník, který zvedl ze židle odbornou veřejnost!

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: