Partagas Travel Box Serie E No.2

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 

Partagas – Sautter of Mount Street PARTAGAS travel box serie E No.2

Jedná se o speciální krásný kožený humidor obsahující 10 kusů doutníků Partagas Serie E no.2, z nichž jeden je ve skleněné zvlhčovací tubě s logem Partagas.

Doutník Partagas Série E No. 2 je o něco mírnější než série D. Toto Kubánské Puro má nádherný krémový kouř. Doutník má pěknou sladkou vůni cedrového dřeva, ořechů a kávy. 

4

Délka:      14 cm
Průměr:   2,1 cm
Prstýnek: 54
 
Doba kouření: 60 - 90 minut
Dostupnost Momentálně nedostupné
8 799 Kč
Značka Partagas
Kategorie Kubánské doutníky,Kubánské doutníky Partagas
 

PARTAGAS travel box serie E no.2

Řada Partagas E No. 2 byl představen v roce 2011. Nádherný formát „Duke“ má délku 140 mm a průměr prstýnku 54. Doutník začíná pěkně krémově s příjemnou chutí. V průběhu kouření se chuť kůže zvětšuje a v poslední třetině doutníku je také cítit trochu pepře.

Partagas serie E No.2 byl v roce 2016 oceněn Cigar Aficionado s neuvěřitelnými 94 body. V roce 2016 byl zvolen jako 3. nejlepší doutník světa.

Značka Partagas:

Katalánec Don Jaime Partagás vytvořil značku Partagás na Kubě v roce 1845 a postavil majestátní továrnu na doutníky Partagás jako hrdý symbol své značky. Díky schopnosti Dona Jaimeho vybírat z nejlepších tabáků na ostrově a instinktu pro míchání a kvašení tabáků, byla značka neuvěřitelně úspěšná. V historických soutěžích doutníků slavila značka velké úspěchy, když během let 1867 a 1884 vyhrála tři zlatá ocenění. Před a po kubánské revoluci byl kubánský produkt Partagás jednou z nejprodávanějších značek na Kubě. Příběh značky Partagas je o to zajímavější, když si uvědomíme, že zakladatel značky Don Jaime Partagás, který celý život doutníky miloval, také při této vášni zemřel a to přímo na jedné z jeho tabákových plantáží v oblasti Vuelta Abajo.

 Formát: Duke         Země: Kuba          Značka: Partagas         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Značka doutníků Partagas

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: