Počet položek: 0 0,- Kč
CZK EUR

Džusy Jumex Mexiko

Název Jumex vznikl jednoduchým spojením španělských slov JUGOS a MEXICANOS – což můžeme snadno přeložit jako mexické džusy. Ve znaku má firma zelený lístek, který symbolizuje kladný vztah k přírodě a životnímu prostředí.
Mexická společnost Jumex působí na trhu s odšťavňováním ovocných plodů již od roku 1961. Na počátku zrodu stálo několik pěstitelů ovoce, kteří díky nadbytku svých výpěstků objevili kouzlo odšťavňování. Sláva jejich produktů se rychle šířila celým Mexikem a netrvalo dlouho a firma expandovala i do okolních zemí. Dnes je Jumex nejprodávanější značkou ovocných nápojů v Severní Americe. Za svůj úspěch vděčí především nezaměnitelně čisté chuti ovoce, které Jumex pěstuje na vlastních plantážích ve vnitrozemí Mexika. Ač se Jumex během několika desítek let mnohonásobně rozrostl, nezměnil svůj ekologický přístup k přírodě a šetrný způsob pěstování svých plodin.
Jumex na sebe upozorňuje také způsobem balení svých výrobků, kdy jako jediný producent nápojů balí své produkty do unikátní „stay cool“ znovuuzavíratelné láhve, která nápoj udržuje déle vychlazený. V širokém portfoliu značky Jumex naleznete taktéž různé velikosti balení ve skle, klasických jednorázových plechovkách či tetra paku.

Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.dobrutka.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.dobrutka.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace