Počet položek: 0 0,- Kč
CZK EUR

Altocedro vína Argentina

Všechno, co děláme v Altocedro, vše, čeho se naše ruce dotýkají je řízeno vášní. Vyrábíme víno, které jasně hovoří o tom, odkud pochází. Což dává smysl, protože Altocedro vína nejvyšší kvality vyrábějí řemeslníci ve vinařské oblasti Argentina La Consulta.

La Consulta, ve vinařské oblasti Mendoza, je obdařena mimořádnými podmínkami pro pěstování těch nejkavlitnějších odrůd k čemuž přispívají vysoké nadmořské výšky v podhůří And, vynikající sluneční expozice s mírnými teplotami a nedotčené horské vody pro zavlažování. Narozdíl od zbytku provincie vinařství doprovází dlouhá historie s bohatými zkušenostmi a převahou starých vinic. Toto vzácné ovoce bylo zde uznáno jako nejkvalitnější v zemi.

Pečlivé interakce s ovocem zůstávají uzavřené v podpalubí Altocedro. Jejich vinař a majitel Karim Mussi Saffie, zůstává v denním kontaktu s vínem, sleduje a učí se z každé šarže, jak se vyvíjí směrem k nejširšímu vyjádření vášní. Je to řemeslný přístup, ponořený do tradice, dobrého úsudku a zachování odrůdy a země. Nasloucháme a rozšiřujeme různé způsoby, jimiž odrůdy a klony, které vyjadřují zemi, upřednostňují odměňování prvků každého vína.

 

Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.dobrutka.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.dobrutka.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace