Počet položek: 0 0,- Kč
CZK EUR

Doutníky Cuban Crafters

Doutníky Cuban Crafters jsou z jedněch, které se snaží kuřákovy doutníků vtlačit kubánský přídomek ve svém názvu. Tyto doutníky jsou vyráběny v nikaragujském městě Esteli, respektive fabrice Tabacalera Esteli. V zahraniční jde o poměrně známou značku, které marketingová snaha nejspíše vychází. Společnost Cuban Crafters nenabízí pouze doutníky, ale i humidory ze španělského cedru.

Doutníky Cuban Crafters jsou vyráběny z kubánských semen. Společnost v současné době spravuje přibližně 275 akrů tabákoých polí a zaměstnává 450 kvalifikovaných zmastnanců, dříve byly údajně doutníky vyráběny v malých sériích podle tradičního způsobu hlavními baliči.

Tabacalera Esteli je ve světě doutníků velicevýrazná společnost, která stále roste. Tendenci růst má společnost i díky pečlivému výběru tabáku, péči při pěstování a zrání. Město Esteli vyniká i velice dobrými teplotními a vlhkostními podmínkami, proto zde sídlí mnoho nikaragujských výrobců doutníků.

Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.dobrutka.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.dobrutka.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace