Počet položek: 0 0,- Kč
CZK EUR

Rum Centenario Costa Rica

Kostarika je považována za most mezi americkými kulturami. Úzký pruh pevniny obklopený oceány. Zemi s unikátní biodiverzitou, podnebím a typickou malebností. Zveme Vás k poznání jednoho z velmi dobře střežených tajemství Kostariky: Výroby rumů.

Rum je nejrozšířenější nápoj v Karibiku a rum Centenario je nejprodávanějším rumem v našem ochodě. Jeho jedinečná chuť, barva, hloubka a možnosti kombinovat dělají z tohoto likéru krále všech nápojů. Zrání probíhá v malých dubových sudech s nádechem cukrové třtiny ze stejné země, která produkuje to co nazýváme Ron Centenario.

Proces výroby Ron Centenario začíná pečlivým výběrem cukrové třtiny. Cukr se získává ze silných stonků plných šťavnaté tkáně. Tato panenská šťáva je ve Střední Americe oblíbeným nápojem s vysokým obsahem energie. Tropické klima Kostariky spolu se sopečnými půdami a přírodním bohatstvím jsou ideálními podmínkami pro sklízení této plodiny každých 15 měsíců.

 Rum je získán destilací extraktů fermentovaných z cukrové třtiny. Výsledek dosahuje až 80% obsahu alkoholu, který je dále snižován přidáním destilované vody. Následuje proces zrání v dubových sudech po předem stanovenou dobu. Každý výrobce přidává do svých rumů vždy něco navíc, čímž ziskává typickou nezaměnitelnou chuť.
 

Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.dobrutka.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.dobrutka.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace